Współpraca i usługi

Jakość to więcej niż to, co jest widoczne. To również nasza filozofia i obietnica złożona Tobie, profesjonalnemu wykonawcy prac malarskich: Flügger zapewnia najwyższą jakość od pierwszej kreski projektu do ostatniego pociągnięcia pędzlem. To nie przypadek, że naszym znakiem graficznym jest wizerunek malarza. Flügger od początku dostarczał produkty fachowcom branży malarskiej.

O Flügger w skrócie

Flügger opracowuje i wytwarza szeroki asortyment farb dekoracyjnych, impregnatów do drewna, mas szpachlowych, tapet i narzędzi malarskich o wysokiej profesjonalnej jakości. Dystrybucję produktów przeznaczonych dla profesjonalistów i klientów prywatnych prowadzimy za pośrednictwem 600 sklepów Flügger Farver w krajach skandynawskich, Polsce oraz Chinach.

Opracowujemy i wytwarzamy

1

Farby do wnętrz

Farby do ścian, do sufitów, do podłóg, farby dekoracyjne, masy szpachlowe do wnętrz, kleje do tapet i okładzin filcowych, farby do mebli, do drewna, preparaty do pielęgnacji drewna oraz lakiery.
2
WT_group

Farby zewnętrzne

Bejce do drewna, farby do elewacji i dachów, oleje do drewna, masy szpachlowe do stosowania na zewnątrz oraz farby do metalu.

3
Produkter_vaerktoj

Narzędzia malarskie, tapeciarskie, tapety i okładziny ścienne

Pędzle, wałki malarskie, kuwety, narzędzia do czyszczenia, tapetowania i szpachlowania itp. Tapety, okładziny ścienne, filcowe i z włókna szklanego.

Wysoka jakość i ochrona środowiska

We Flügger od zawsze przykładamy najwyższą wagę do jakości produktów oraz ochrony środowiska. Wysoka jakość zapewnia najlepsze wyniki przy najmniejszym nakładzie pracy, a wzgląd na ochronę środowiska gwarantuje bezpieczeństwo nie tylko dla natury, ale również dla osób, które pracują z naszymi produktami.

1
iso14001

Fabryka Flügger w Szwecji uzyskała certyfikat ochrony środowiska w 1996 r., duński zakład w Kolding w 2005 r., a fabryka w Polsce została objęta certyfikatem ISO 14001 w roku 2011. W 2012 r. certyfikat ochrony środowiska uzyskał także niewielki zakład w Szanghaju.

2
ecolabel

Zrównoważone i ekologiczne budownictwo. Wyroby Flügger posiadają szereg oznaczeń ekologicznych, w tym nordycki Znak Łabędzia i unijną etykietę Ecolabel. Rosnąca liczba produktów dla profesjonalnych odbiorców jest też objęta certyfikacją BREEAM.

Usługi Flügger

Niezależnie od rodzaju przedsięwzięcia Flügger zapewnia niezawodną dostawę materiałów i narzędzi oraz kompetentne doradztwo. Oferujemy poniższe usługi, abyś zawsze mógł jak najlepiej wykorzystać dostępny Ci czas - przed, w trakcie i po zrealizowaniu prac.

1
Levering

Bezproblemowa dostawa i odbiór materiałów. Odbiór materiałów jest możliwy w jednym z 68 centralnych oddziałów, możemy też dostarczyć Ci je bezpośrednio pod adres inwestycji.

2
stillads2

Jeżeli prace wymagają zastosowania sprzętu natryskowego, albo potrzebujesz rusztowania, także Ci je dostarczymy.
3
Raadgivning

Flügger Product Support i kompetentni pracownicy naszych sklepów chętnie służą fachowym doradztwem i pomocą.
4
Raadgivning2

Możemy wspólnie z Tobą przejrzeć dokumentację projektową, a także przeprowadzić oględziny budynku lub placu budowy.
5
iso14001

Pomagamy w zapewnieniu jakości przedsięwzięcia i dostarczamy dokumentację ochrony środowiska dla naszych produktów.
6
Stilhistorisk

Posiadamy szereg wzorników kolorów dostosowanych do poszczególnych zastosowań i przedsięwzięć. Wśród nich znajduje się np. specjalny wzornik kolorów farb zewnętrznych, wzornik farb do wnętrz obejmujący 900 odcieni oraz paleta kolorów charakterystycznych dla stylu historycznego stworzona we współpracy z Muzeum Narodowym w Kopenhadze.