Kolory do sypialni

Jak wybrać kolory do Twojej sypialni?

Wybierasz biel, jak w pozostałej części domu, bo tak jest łatwo i bezpiecznie? A może wolisz kolor, który „zaprasza” do sypialni poranne słońce? Albo ciemną barwę, która dodaje przytulności i tworzy efekt jaskini?
Zanim zdecydujesz się na jakieś rozwiązanie, zastanów się, jaki chcesz stworzyć nastrój. 

Trzy propozycje kolorów, które tworzą określony klimat

1
sovevaerelse_antwerpen

Antwerpen

Świeżość

Sypialnia może być energetyczna, świeża i lekka - to miejsce, w którym ładujesz baterie. Doskonałą propozycją do takiego wnętrza jest kolor morskiej zieleni.

Propozycje tapet  
Botanic Garden 510661

2
sovevaerelse_como

Como

Intymność

Jeśli chcesz stworzyć atmosferę intymności i bliskości, wybierz delikatny róż. Nie jest to róż jak dla małych dziewczynek, ale bardziej wyrafinowany odcień.

Propozycje tapet
Botanic Garden 510662

3
sovevaerelse_geneve

Genéve

Spokój

Jeśli pragniesz odpoczynku i spokoju, zdecyduj się na głęboki, przytłumiony granat. Jeżeli na ten kolor pomalujesz wszystkie ściany, uzyskasz efekt ciemnej, bezpiecznej i ekskluzywnej jaskini.

Propozycje tapet
Botanic Garden 510663

Więcej treści

Porady i wskazówki

Harmonijną różnicę

Jeżeli chcesz uzyskać harmonijną różnicę odcieni pomiędzy poszczególnymi wnętrzami, musisz upewnić się, że różnice te będą na tyle wyraźne, by były zauważalne.

Porady i wskazówki

Ciemny kolor

Przed pomalowaniem ściany na ciemny kolor dobrze jest zastosować farbę podkładową. Często jest to wręcz konieczne, ponieważ farba podkładowa w odpowiednim kolorze pozwala uzyskać lepszy stopień krycia ostatecznej farby. W naszym sklepie doradzimy Ci, czy jest to niezbędne w Twoim przypadku 

Znajdź sklep Flügger farby

map