Kolory do sypialni

Jak wybrać kolory do Twojej sypialni?

Wybierasz biel, jak w pozostałej części domu, bo tak jest łatwo i bezpiecznie? A może wolisz kolor, który „zaprasza” do sypialni poranne słońce? Albo ciemną barwę, która dodaje przytulności i tworzy efekt jaskini?
Zanim zdecydujesz się na jakieś rozwiązanie, zastanów się, jaki chcesz stworzyć nastrój. 

Trzy propozycje kolorów, które tworzą określony klimat

1
Antwerpen

Antwerpen

Świeżość

Sypialnia może być energetyczna, świeża i lekka - to miejsce, w którym ładujesz baterie. Doskonałą propozycją do takiego wnętrza jest kolor morskiej zieleni.

Propozycje tapet  
Botanic Garden 510661

2
Como

Como

Intymność

Jeśli chcesz stworzyć atmosferę intymności i bliskości, wybierz delikatny róż. Nie jest to róż jak dla małych dziewczynek, ale bardziej wyrafinowany odcień.

Propozycje tapet
Botanic Garden 510662

3
Genéve

Genéve

Spokój

Jeśli pragniesz odpoczynku i spokoju, zdecyduj się na głęboki, przytłumiony granat. Jeżeli na ten kolor pomalujesz wszystkie ściany, uzyskasz efekt ciemnej, bezpiecznej i ekskluzywnej jaskini.

Propozycje tapet
Botanic Garden 510663

Więcej treści

Tips & Tricks

Harmonijna różnica

Jeżeli chcesz uzyskać harmonijną różnicę odcieni pomiędzy poszczególnymi wnętrzami, musisz upewnić się, że różnice te będą na tyle wyraźne, by były zauważalne.

Tips & Tricks

Pigmenty

W przypadku ciemnych kolorów ważny jest kierunek malowania, by nastąpiło odpowiednie rozłożenie pigmentów. Gdy skończysz malować ścianę, weź wałek i przejeżdżaj nim po ścianie w jednym kierunku, np z góry do dołu (nie w górę i w dół). Ciemne pigmenty są dużo bardziej wyraziste od jasnych, a w ten sposób uzyskasz jednolitą powierzchnię bez pasów i smug