Interior Color Collection

Kolory nas inspirują, zwiększają nasz apetyt na życie i przykuwają naszą uwagę. Barwy otaczają nas każdego dnia i wpływają na to, jak się zachowujemy i czujemy.

Czytaj dalej i dowiedz się o naszej nowej Interior Color Collection. Lub kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze 72 kolory.

Nowa kolekcja kolorów

Odpowiedni odcień fioletu w biurze pobudzi  kreatywność i nowe sposoby myślenia. Pomalowanie sypialni na kojący błękit pomoże spać dłużej i głębiej – a jasna czerwień może wprowadzić zupełnie nową energię do pokoju.

Nasza nowa kolekcja kolorów powstała, aby pomóc Ci w poszukiwaniu kolorów, dzięki czemu możesz stworzyć odpowiednie tło do swojej codzienności. Musisz tylko zadać sobie pytanie, jaki nastrój chcesz wykreować we wnętrzu?

4 MOODS: POSITIVE | CALMING | PERFORMANCE | REFLECTIVE

Nauka behawioralna wskazuje na związek między kolorami a emocjami. Połączenia kolorystyczne mogą wzmacniać więź między nami a innymi oraz wpływać na sposób, w jaki pracujemy i korzystamy z danych pomieszczeń. Wspólnie z badaczami kolorów z PEJ Group wyselekcjonowaliśmy 72 kolory, które mogą wspierać to, jak chcesz się czuć w pomieszczeniu.

To szczególne poczucie spokoju, którego doświadczamy w otoczeniu zieleni. Lub energetyzujący efekt jaśniejszych odcieni. Albo myśli wywołane przez intensywny fiolet.

Zazwyczaj wybieramy kolory z myślą o estetyce i trendach. Ale powinniśmy również zastanowić się, jak wpływają na naszą przestrzeń i poprawiają nasze ogólne samopoczucie i jakość życia.

Dlatego podzieliliśmy nasze kolory na 4 Moods (nastroje) w zależności od ich wpływu:

POSITIVE, CALMING, PERFORMANCE i REFLECTIVE.

18 HARMONII KOLORÓW

Chcesz użyć więcej niż jeden kolor w pokoju? Zmiana kolorów ścian w domu potrafi być wyzwaniem. Zastanawiamy się, czy jeden kolor pasuje do drugiego, czy sprawia, że pomieszczenie wydaje się mniejsze lub większe i czy czujemy się w nim dobrze.

Stworzyliśmy kartę kolorów, która Ci to ułatwi. Każda kolumna w karcie składa się z 4 barw, które harmonizują zarówno pod względem estetycznym, jak i terapeutycznym. Dzięki temu łatwiej znajdziesz pasujące do siebie odcienie i nastrój, który chcesz stworzyć.

Jeśli szukasz inspiracji do łączenia kolorów? Spójrz na 18 harmonii kolorów na tej karcie. Może harmonia kolorów Focused będzie odpowiednia w Twoim domowym biurze?

72 KOLORY

Kliknij nastrój, którego szukasz. Dowiedz się więcej o kolorach i ich wpływie. I znajdź pomysły, gdzie i jak możesz je wykorzystać.
1

20 kolorów POSITIVE

Przeczytaj więcej o pozytywnej, optymistycznej atmosferze i związanych z nią kolorach
2

20 kolorów CALMING

Przeczytaj więcej o uspokajającej atmosferze i związanych z nią kolorach
3

16 kolorów PERFORMANCE

Przeczytaj więcej o otoczeniu zwiększającym wydajność i powiązanych kolorach
4

16 kolorów REFLECTIVE

Przeczytaj więcej o refleksyjnym nastroju i powiązanych kolorach