O Flügger

Nie całkiem zwykłe sklepy z farbami…

Flügger ma ok. 155 placówek handlowych w Danii i prawie 400 łącznie – w Danii, Szwecji, Norwegii, Polsce, na Islandii oraz w Chinach. Historia firmy w Danii sięga 1890 r. W roku 2015 obchodziliśmy więc jubileusz 125-lecia.

Flügger od początku dostarczał produkty fachowcom branży malarskiej, dlatego nieprzypadkowo na naszych reklamach i w witrynach sklepów znajduje się wizerunek malarza. Od roku 1975 świadczymy również profesjonalne doradztwo i sprzedaż na rzecz klientów indywidualnych. Powstała wówczas sieć Flügger farby, której oferta jest skierowana zarówno do zawodowców, jak i do inwestorów prywatnych.

We Flügger farby zawsze spotkasz kompetentnych pracowników, którzy zapewnią Ci fachowe doradztwo, z którego Flügger słynie.  Dodając do tego wysoką jakość produktów, zapewniamy świetny punkt wyjścia do uzyskania znakomitego efektu końcowego. 

Jesteśmy liderami na rynku duńskim, a farba jest dla nas czymś o wiele więcej niż tylko farbą. Flügger rozwija i sprzedaje szeroki i kompletny asortyment wysokiej jakości farb, produktów do drewna, mas szpachlowych, tapet i narzędzi – mamy w ofercie jedynie produkty, które zapewniają najlepsze rezultaty.

Odwiedź więc jeden z ponad 50 sklepów sieci Flügger farby w Polsce. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, znajdziesz nas w pobliżu.

Flügger Poland został certyfikowanym pracodawcą Great Place to Work!

Certyfikat zostaje przyznany w oparciu o wyniki badania przeprowadzonego wśród pracowników: sklepów Flügger farby, doradców techniczno-handlowych, managerów, pracowników fabryki i magazynów oraz centrali, którzy ocenili Flügger jako wyjątkowe miejsce pracy o szczególnej kulturze organizacyjnej.

Jednym z kluczowych celów Flügger jest, aby nasi pracownicy mieli zaufanie do organizacji oraz przychodzili do pracy z radością. Cieszymy się, że wspólnie możemy tworzyć firmę, której podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i koleżeństwo w pracy.

Great Place to Work® to światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy. Od ponad 30 lat wspierają firmy na całym świecie w rozwijaniu nowoczesnej kultury miejsca pracy opartej na zaufaniu i osiąganiu dzięki temu lepszych wyników biznesowych. Stworzyli wyjątkowy program wyróżnień: certyfikacji oraz rankingów Great Place to Work®, którego wyróżnikiem jest rygorystyczny, bo oparty na danych ilościowych, model oceny doświadczenia pracowników w miejscu pracy. W tej chwili badania i program wyróżnień są prowadzone w ponad 150 krajach. 

 

From <https://www.greatplacetowork.pl/o-nas/nasza-misja-i-historia>  

Więcej informacji o Flügger znajdziesz na flugger.com

1
Kariera zawodowa we Flügger

Kariera zawodowa we Flügger

Informacje o możliwościach kariery we Flügger i oferty pracy.
2
Dla mediów

Dla mediów

Komunikaty prasowe i giełdowe Flügger group A/S
3
Koncern

Koncern

Informacje o koncernie, Zarządzie i Radzie Nadzorczej.