O Flügger

Nie całkiem zwykłe sklepy z farbami…

Flügger ma ok. 155 placówek handlowych w Danii i prawie 400 łącznie – w Danii, Szwecji, Norwegii, Polsce, na Islandii oraz w Chinach. Historia firmy w Danii sięga 1890 r. W roku 2015 obchodziliśmy więc jubileusz 125-lecia.

Flügger od początku dostarczał produkty fachowcom branży malarskiej, dlatego nieprzypadkowo na naszych reklamach i w witrynach sklepów znajduje się wizerunek malarza. Od roku 1975 świadczymy również profesjonalne doradztwo i sprzedaż na rzecz klientów indywidualnych. Powstała wówczas sieć Flügger farby, której oferta jest skierowana zarówno do zawodowców, jak i do inwestorów prywatnych.

We Flügger farby zawsze spotkasz kompetentnych pracowników, którzy zapewnią Ci fachowe doradztwo, z którego Flügger słynie.  Dodając do tego wysoką jakość produktów, zapewniamy świetny punkt wyjścia do uzyskania znakomitego efektu końcowego. 

Jesteśmy liderami na rynku duńskim, a farba jest dla nas czymś o wiele więcej niż tylko farbą. Flügger rozwija i sprzedaje szeroki i kompletny asortyment wysokiej jakości farb, produktów do drewna, mas szpachlowych, tapet i narzędzi – mamy w ofercie jedynie produkty, które zapewniają najlepsze rezultaty.

Odwiedź więc jeden z ponad 70 sklepów sieci Flügger farby w Polsce. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, znajdziesz nas w pobliżu.

Więcej informacji o Flügger znajdziesz na flugger.com

1
Kariera zawodowa we Flügger

Kariera zawodowa we Flügger

Informacje o możliwościach kariery we Flügger i oferty pracy.
2
Dla mediów

Dla mediów

Komunikaty prasowe i giełdowe Flügger group A/S
3
Koncern

Koncern

Informacje o koncernie, Zarządzie i Radzie Nadzorczej.