Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
  • ...

Flügger 80

80 zupełnie nowych, ponadczasowych kolorów zaprojektowanych z dbałością o harmonię.

Nowa paleta kolorów Flügger 80 została zaprojektowana z myślą o harmonii i elegancji. Kolory wzajemnie się uzupełniają. Są zarówno nowoczesne, jak i ponadczasowe.

Stworzone przez specjalistów Flügger

Nowa karta kolorów to efekt wielomiesięcznej pracy specjalistów do spraw kolorów oraz zespołu projektowego Flügger. Paleta Flügger 80 to wynik połączenia głębokiej wiedzy o kolorach, talentu twórczego oraz pasji do designu.

Dzięki wszechstronnej analizie trendów kolorystycznych oraz potrzeb naszych Klientów, zespół projektowy zidentyfikował odcienie, które są zarówno nowoczesne, jak i ponadczasowe. Specjaliści z laboratorium kolorów podzielili się natomiast swoją wiedzą dotyczącą połączeń kolorystycznych oraz jakości pigmentów i baz.

Wiedza i doświadczenie obu zespołów pozwoliły na stworzenie 80 niezwyłych, zupełnie nowych kolorów o unikatowej jakości i najlepszej możliwej sile krycia.

Odkryj 80 niezwykłych kolorów

Najwyższa jakość kolorów

Wszystkie kolory:

  • charakteryzują się niskim metameryzmem, co oznacza, że niezależnie od tego, w jakim świetle są oglądane, kolor zawsze wygląda niemal identycznie.
  • są odporne na działanie światła, dzięki czemu mogą być wykorzystane zarówno do malowania powierzchni wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.
  • opracowane są na pigmentach z bardzo niską ilością lotnych związków organicznych (LZO).

Wybierz odpowiednią farbę do malowania wnętrz

Dekso 1 Ultramat to farba do ścian z ultramatowym wykończeniem. Zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów. Ponadto jest odporna na zabrudzenia i trwała, dzięki czemu kolor pozostaje piękny przez długi czas.

Kup farbę Dekso 1 Ultramat