Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
  • ...

Jaką farbę wybrać do pomalowania domowego biura?

Malowanie domowego biura– wszystko czego potrzebujesz

 

Jeśli chcesz poznać wskazówki jak dobrać kolor do domowego biura, przejdź tutaj. W poniższym artykule skupimy się na farbach, które wybarwimy dla Ciebie na dowolny kolor z palet: Flügger, RAL lub NCS.

 

Pomocne w wyborze produktu są liczby umieszczone na opakowaniu farby – symbolizują one stopień połysku. Im niższa liczba, tym efekt wykończenia jest bardziej matowy, im wyższa, tym większy połysk uzyskasz.

 

Przykładowo: farba Dekso 1 Ultramat to najbardziej matowa propozycja ze wszystkich dostępnych w ofercie Flügger. Z kolei produkt Dekso 20 H2O wyróżnia się pięknym, satynowym połyskiem.

 

Do pomalowania ścian w domowym biurze możesz wybrać produkty z dwóch serii:

Porady eksperta

 

Małe nierówności na ścianie

Jeśli chcesz ukryć małe nierówności na ścianie oraz uzyskać elegancki efet, wybierz farbę matową np. Dekso 1 Ultramat, Dekso 5 lub Flutex PRO 5.

Częste zmywanie zabrudzeń ze ściany

Jeśli wiesz, że ściana będzie często czyszczona, wybierz produkt o satynowym połysku, z którego łatwiej będzie usunąć zabrudzenia. Na przykład: Flutex PRO 10.

 

Ciemne kolory farby

Jeśli wiesz, że chcesz ciemny kolor, wybierz produkt o satynowym połysku, aby wydobyć piękną barwę. Na przykład: Flutex PRO 10.

 

Jednolita biel na ścianach i suficie

Pierwszym wyborem do sufitów w domowym biurze jest farba Flutex 2S. Jeśli jednak decydujesz się pomalować jednym produktem lub zależy Ci na identycznej bieli na ścianie i suficie, wybierz matowy produkt w systemie barwienia – np. Flutex DEKSO 5 lub DEKSO 1 Ultramat.