Wprowadź do domu styl Wschodniego Wybrzeża

Marynarski styl charakterystyczny dla Wschodniego Wybrzeża USA, wykorzystujący beże, czerwienie i niebieskości, to nasz ukłon w stronę tamtejszej przyrody i estetyki opartej na naturalnych, jasnych i pastelowych odcieniach.

Na zdjęciach odtworzyliśmy atmosferę Wschodniego Wybrzeża używając trzech, utrzymanych w stylistyce nostalgii i tęsknoty za letnimi wakacjami nad morzem, tapet z kolekcji Nordic Home.
 
Stwórz stylowe, spokojne i zharmonizowane z otoczeniem wnętrze, np. kładąc tapetę na jednej ścianie. Pozostałe pomaluj na stonowany kolor, który będzie pasował do tapety i połączy elementy wystroju domu w jedną całość. 
 
W ten sposób stworzysz atmosferę Wschodniego Wybrzeża
Styl Wschodniego Wybrzeża charakteryzuje się łączeniem różnych elementów w celu uzyskania stonowanego morskiego klimatu:
 
  • surowe naturalne materiały
  • zabawne wzory i jasne plażowe barwy 
  • całości dopełnia dodatek odcieni beżu i koloru niebieskiego
 
Nasza odporna i wytrzymała farba Flutex 7S posiada właściwości, dzięki którym doskonale nadaje się do wykorzystania w stylistyce Wschodniego Wybrzeża. Pomalowana nią ściana ma identyczny stopień matu niezależnie od kąta, pod jakim na nią patrzymy.
 
> Instruktaż wideo: jak kłaść tapetę 
maritimt

Więcej treści

Tips & Tricks

Pigmenty

W przypadku ciemnych kolorów ważny jest kierunek malowania, by nastąpiło odpowiednie rozłożenie pigmentów. Gdy skończysz malować ścianę, weź wałek i przejeżdżaj nim po ścianie w jednym kierunku, np z góry do dołu (nie w górę i w dół). Ciemne pigmenty są dużo bardziej wyraziste od jasnych, a w ten sposób uzyskasz jednolitą powierzchnię bez pasów i smug

Tips & Tricks

Ciemny kolor

Przed pomalowaniem ściany na ciemny kolor dobrze jest zastosować farbę podkładową. Często jest to wręcz konieczne, ponieważ farba podkładowa w odpowiednim kolorze pozwala uzyskać lepszy stopień krycia ostatecznej farby. W naszym sklepie doradzimy Ci, czy jest to niezbędne w Twoim przypadku
Usuwanie tapety

SPOSÓB WYKONANIA PRAC

Usuwanie tapety