O Flügger

Nie całkiem zwykłe sklepy z farbami…

Flügger ma ok. 175 placówek handlowych w Danii i ponad 550 łącznie – w Danii, Szwecji, Norwegii, Polsce, na Islandii oraz w Chinach. Historia firmy w Danii sięga 1890 r. W roku 2015 obchodziliśmy więc jubileusz 125-lecia.

Flügger od początku dostarczał produkty fachowcom branży malarskiej, dlatego nieprzypadkowo na naszych reklamach i w witrynach sklepów znajduje się wizerunek malarza. Od roku 1975 świadczymy również profesjonalne doradztwo i sprzedaż na rzecz klientów indywidualnych. Powstała wówczas sieć Flügger farby, której oferta jest skierowana zarówno do zawodowców, jak i do inwestorów prywatnych.

W sklepach Flügger farby zawsze spotkasz wykwalifikowanych pracowników, którzy udzielą Ci profesjonalnego doradztwa, z jakiego słynie Flügger – w połączeniu z wysoką jakością produktów to najlepsza gwarancja powodzenia Twojego przedsięwzięcia malarskiego od początku do końca.
Dla nas farby to nie są po prostu farby.

Jesteśmy producentem produktów do wykończenia wnętrz: farb dekoracyjnych, impregnatów do drewna, mas szpachlowych, tapet i narzędzi malarskich o wysokiej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Sprzedajemy wyłącznie produkty, za które możemy ręczyć i które zapewniają najlepsze efekty.

Odwiedź więc jeden z ponad 70 sklepów sieci Flügger farby w Polsce. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, znajdziesz nas w pobliżu.

Więcej informacji o Flügger znajdziesz na flugger.com

1
Raadgivning

Kariera zawodowa we Flügger

Informacje o możliwościach kariery we Flügger i oferty pracy.
2
presse

Dla mediów

Komunikaty prasowe i giełdowe Flügger A/S
3
Koncern

Koncern

Informacje o koncernie, Zarządzie i Radzie Nadzorczej.

Znajdź sklep Flügger farby

map