Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
  • ...

Harmonia i spokój we wnętrzu, czyli trendy 2024 do salonu

 

Salon to miejsce relaksu, ale też reprezentacyjna część domu, więc urządzając go, chcemy połączyć funkcjonalność z elegancją. Trendy wnętrzarskie na rok 2024 dyktują nam, aby postawić na stonowane barwy – wiele subtelnych odcieni znajdziesz w najnowszym wzorniku kolorów Flügger.

Decydując się na tego rodzaju aranżację, zyskujesz wnętrze, które nie tylko wygląda modnie, ale przede wszystkim ma uniwersalny charakter i pozostanie estetyczne przez długie lata. Zobacz, jak osiągnąć ten efekt przy pomocy farb Flügger!

Złamana biel i naturalne akcenty 

Dla nikogo nie jest zaskoczeniem fakt, że jednym z najbardziej wdzięcznych wyborów w kwestii koloru ścian pozostaje biała farba. Wybierając pochodną bieli, o nieco cieplejszej tonacji, unikasz surowego efektu i tworzysz przytulną przestrzeń. Takim właśnie kolorem jest Ivory, jeden z sześciu odcieni promujących wzornik kolorów farb Flügger na rok 2024. Doskonale komponuje się z meblami obitymi jasną tapicerką oraz sosnowym lub brzozowym drewnem. Nazwa Ivory oznacza oczywiście kość słoniową, a to budzi skojarzenia z dalekimi podróżami. Możesz podążyć tą ścieżką, uzupełniając aranżację roślinami takimi jak monstera, zamiokulkas czy szybko rosnący papirus. Będą tu także pasować dyskretne złote dodatki, które od miesięcy pozostają w trendzie.

Zielona paleta kolorów farb Flügger 

Przygaszone zielenie robią obecnie zawrotną karierę we wnętrzach i są określane jako idealny wybór do sypialni oraz właśnie salonu. Nie tylko pozwalają się wyciszyć i uspokoić przebodźcowany umysł, ale też otwierają szerokie przestrzenie aranżacji. W nowym wzorniku Flügger znajdziesz modne odcienie takie jak Bora Mint, Avocado i North Sea, które łączy wyjątkowa subtelność. One także będą pasować do białej kanapy czy foteli, a wizualnie dobrze zgrają się z drewnem o kasztanowym kolorze, na przykład mahoniem czy wiśnią. Jeżeli marzy Ci się wyrazista, nieco ciemniejsza podłoga z paneli lub desek, to barwy zieleni na ścianach będą dla niej idealnym dopełnieniem.

Delikatna propozycja
z wzornika Flügger 80 

Kolor różowy to nieoczywisty wybór do salonu, który jednak może stworzyć niezwykle elegancki efekt. Będzie odpowiadał w szczególności osobom, które mają słabość do stylu rokoko i chciałyby nawiązać do tej estetyki, oczywiście w nowoczesnym wydaniu. Barwą mającą szansę spełnić to zadanie jest Picnic Pink z nowego wzornika kolorów Flügger. To bardzo łagodny odcień różu, wpadający niemal w gołębią szarość. Można zestawić go z meblami w niemal wszystkich stonowanych kolorach, takich jak popielaty, granatowy, ale też złamana biel. Ciekawy wygląd pomieszczenia uzyskasz, umieszczając w salonie akcenty kolorystyczne pasujące do ścian, takie jak jasnoróżowe poduszki, doniczki lub wazony. Nawiązaniem do rokoko, który nada wnętrzu niezwykłego charakteru, może być na przykład obraz w sielankowym stylu lub bogato zdobione lustro.