Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
  • ...

KOLEKCJA KOLORÓW DO WNĘTRZ

4 NASTROJE | 18 HARMONII | 72 KOLORY

TRENDY NA 2023

Inspirują nas kolory! 

Każdego dnia otaczają nas kolory, które wpływają na to jak pracujemy, zachowujemy się i czujemy. 

Na przykład odpowiedni odcień fioletu w biurze pobudzi kreatywność i nowe sposoby myślenia. Pomalowanie sypialni na kojący błękit pomoże spać dłużej i głębiej, a jasna czerwień może wprowadzić zupełnie nową energię do pokoju.

Nasza nowa kolekcja kolorów powstała, aby pomóc Ci w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań do aranżacji wnętrz. Musisz tylko zadać sobie pytanie, jaki nastrój chcesz uzyskać we wnętrzu? 

Następnie pomoże Ci nasz podział na 4 nastroje i 18 harmonii kolorystycznych. Czytaj dalej i znajdź swoje ulubione połączenie! 

4 NASTROJE (MOODS)

POSITIVE | CALMING | PERFORMANCE | REFLECTIVE

Nauka behawioralna wskazuje na związek między kolorami a emocjami. Połączenia kolorystyczne mogą wzmacniać więź między nami a innymi oraz wpływać na sposób w jaki pracujemy i korzystamy z różnych pomieszczeń. Wspólnie z badaczami kolorów z PEJ Group wyselekcjonowaliśmy 72 kolory, które mają wpływ na to jak czujemy się w ich otoczeniu. 

Zazwyczaj wybieramy kolory z myślą o estetyce i trendach. Powinniśmy również zastanowić się, jak wpływają na przestrzeń i poprawiają nasze ogólne samopoczucie oraz jakość życia.

Dlatego podzieliliśmy nasze kolory na 4 nastroje (moods) w zależności od ich wpływu:

  • POSITIVE,
  • CALMING,
  • PERFORMANCE,
  • REFLECTIVE. 

18 HARMONII KOLORYSTYCZNYCH

Chcesz wykorzystać więcej niż jeden kolor w pokoju? Zależy Ci na nowoczesnym wnętrzu? Zmiana kolorów ścian w domu potrafi być wyzwaniem. Jeśli zastanawiasz się, czy jeden kolor pasuje do drugiego to harmonie kolorystyczne ułatwią Ci zadanie. 

W nowej karcie kolorów każdy "nastrój" podzielony jest dodatkowo na kolumny, które składają się z 4 barw. Te kolory harmonizują zarówno pod względem estetycznym, jak i terapeutycznym. Dzięki temu łatwiej znajdziesz pasujące do siebie odcienie i określisz nastrój, który chcesz stworzyć.

Korzystaj z nich przy łączeniu kolorów podczas aranżacji wnętrz, a na pewno się nie zwiedziesz! 

BROSZURA - 72 KOLORY 

Broszura kolorystyczna Interior Color Card 2023 już jest dostępna w sklepach stacjonarnych! Jeśli chcesz zobaczyć nowy katalog z wszystkimi kolorami - zapraszamy do jednego z naszych sklepów Flügger farby. 

ZNAJDŹ SKLEP