Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
  • ...

NOWA PALETA KOLORÓW 


Poznaj Trendy 2024 - 80 unikalnych kolorów, dzięki którym wyrazisz siebie!

TRENDY NA 2024

Z ogromną radością prezentujemy Wam efekty naszej wielotygodniowej pracy nad nową paletą kolorów Flügger. Kolory zostały stworzone dzięki wieloletniemu doświadczeniu Flügger w zakresie kształtowania otaczających nas barw. Naszą inspiracją byli ludzie, ich styl życia, różne temperamenty oraz pragnienie wyrażenia swojej indywidualności właśnie poprzez kolor.

Skupiliśmy się na tym, co kochamy, co podziwiamy, co sprawia nam największą przyjemność i umieściliśmy to na ponadczasowej karcie kolorów Flügger.


Wierzymy, że w kolorach chodzi o to, jak są używane, do czego prowadzą, jak łączą i co dzięki nim możemy osiągnąć. Wierzymy, że w kolorach chodzi o LUDZI.

Dziś chcemy zaprezentować Wam 6 kolorów zapowiadających nowy wzornik Interior Color Card 2024.

 

Mamy nadzieję, że pokochacie je tak, jak my!

WYRAŹ SIĘ KOLOREM

 

Kolory mogą mieć ogromny wpływ na nasze samopoczucie, nastrój i sposób postrzegania świata. Każdy kolor ma swoje unikalne właściwości, które mogą nas uspokajać, wyciszać lub dodawać energii, radości i kreatywności.

Kolory mogą wpływać również na nasze relacje oraz być doskonałym sposobem, w jaki możemy komunikować naszą osobowość, emocje i indywidualne podejście do życia. Wybierając barwy, które korespondują z naszymi uczuciami, temperamentem i wewnętrznymi pragnieniami, stworzymy przestrzeń, która będzie w pełni odpowiadała na nasze potrzeby.

 

Bo w kolorach chodzi o ludzi.

INTERIOR COLOR CARD 2024

Do współpracy w opracowaniu unikalnych kolorów Flügger zaprosiliśmy 6 wyjątkowych osób.

Każda z nich identyfikuje się z innym kolorem, który jest jej indywidualnym środkiem wyrazu. Dla nich to coś więcej niż farba na ścianie - to sposób wyrażania siebie, wpływania na emocje i samopoczucie.

 

A jaki jest Twój kolor?