Poradzimy coś na Twoje wnętrze! Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i zmień z nami wygląd domu

Porady Dekoratora Flügger
Jeśli planujesz remont, to pewnie dopadł Cię już kolorowy zawrót głowy i nie wiesz, który pomysł jest dobry, a który zupełnie do wyrzucenia. Znamy ten stan, gdy masz w głowie tak dużo pomysłów na wystroje wnętrz, że nie potrafisz podjąć decyzji. Rozumiemy to i dlatego wyciągamy pomocną dłoń. Chętnie opowiemy Ci co nieco na temat kolorów, farb do wnętrz i ogólnej koncepcji na aranżację wnętrza domu. A to wszystko bezpłatnie, twarzą w twarz i w kreatywnej atmosferze motywującej do działania.

Specjalnie dla Ciebie organizujemy cykl spotkań z Dekoratorami Flügger. Nasi eksperci doradzą Ci, jakie zmiany wprowadzić we wnętrzu, by otaczać się pięknem. I sprawią, że ta ostateczna decyzja pojawi się niemal od razu! Weź udział w naszej akcji, zgłoś się na bezpłatne konsultacje z naszymi konsultantami. Daj nam 30 minut i wróć do domu bez trapiących Cię pytań dotyczących aranżacji wnętrz.

To jak, spotkasz się z nami?


moodboard

 

Urządzanie wnętrz. Inspiracje i informacje czerp z najlepszego źródła!

Czas na decyzję. Koniec ciągłego zmieniania zdania. Kiedyś musi nadejść ten moment, kiedy powiesz: TO JEST TO! Nie musisz już więcej spierać się z domownikami o to, który odcień wybrać, która z dostępnych farb będzie najlepsza do przedpokoju, a która na sufit.

Zaufaj nam! Znamy się na tym, co robimy, i chcemy przeprowadzić Cię przez tę metamorfozę wnętrza domu bez zbędnego stresu. Przyjdź na spotkanie z Dekoratorami Flügger, którzy o wystroju mieszkania i domu wiedzą wszystko. Podczas wizyty śmiało pytaj o problematyczne kwestie. Możesz liczyć m.in. na:

  • przegląd modnych kolorów ścian,
  • dobieranie koloru ścian do mebli i innych elementów aranżacji wnętrza,
  • wybór rodzajów farb i tapet,
  • wybór farby do mebli,
  • wyjaśnienie różnic w postrzeganiu koloru przy różnej specyfice wnętrz,
  • przedstawienie oferty i dobór konkretnych produktów,
  • wspólne przygotowanie listy zakupów.

 

Kto pyta, nie błądzi! Jak umówić się na spotkanie i wyjść z niego z nową inspiracją?

Wiemy, że zależy Ci na czasie. My z kolei chcemy rozwiązywać Twoje problemy i odpowiadać na potrzeby. Właśnie dlatego umówienie się i przygotowanie do bezpłatnej konsultacji z naszymi Dekoratorami to bardzo prosty proces. Pomysły na nowoczesne aranżacje wnętrz są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Przejdź przez 3 poniższe punkty i wszystko stanie się jasne – i dla Ciebie, i dla nas!

  1. Zarezerwuj termin w wybranym sklepie

Do wyboru masz kilka miast (m.in. Warszawę, Poznań, Kraków czy Olsztyn). Jesteśmy dosłownie w całej Polsce – konsultacje mogą odbywać się także przez internet! Termin zarezerwujesz online, bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz do tego tylko komputera lub telefonu z Wi-Fi. Przejdź do zakładki Porady Dekoratora Flügger, znajdź swoje miasto i wybierz. Prosto, intuicyjnie, wygodnie.

  1. Przygotuj zdjęcia, plan i wymiary pomieszczenia

Prawdopodobnie pamięć Twojego telefonu jest pełna zdjęć wnętrza, które chcesz wyremontować. To świetnie – dzięki nim łatwiej będzie wyobrazić sobie wszystkie możliwości aranżacji. Nie przejmuj się jednak, jeśli ich nie masz lub gdy zapomnisz wziąć ze sobą plan pomieszczenia. Damy sobie radę i doradzimy Ci i bez tego.

  1. Przyjdź, porozmawiajmy

Nie możemy doczekać się tego spotkania! Wiemy, że wspólnymi siłami wymyślimy fantastyczny pomysł na wnętrze. Ze spotkania wyjdziesz ze spokojną głową, gotowym pomysłem i chęcią do działania.


Korzyści płynące ze wspólnej aranżacji wnętrza. Z pomysłem jesteś już w domu!

Brzmi kusząco, prawda? Wszystkie metamorfozy wnętrza domu, które pomagamy stworzyć, wywołują u nas przyjemny dreszcz emocji. Zależy nam jednak na tym, by i Twoje wrażenia były jak najbardziej pozytywne.

Dlatego specjalnie z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy wspaniały prezent. Po darmowej konsultacji otrzymasz bon rabatowy -10% na dowolne farby i tapety oraz 3 próbki kolorów o pojemności 0,38L za 9,99 zł*/szt. Dzięki temu przetestujesz pomysł na wystrój wnętrz i wybierzesz ten, który skradnie serce Twoje oraz Twoich najbliższych. W końcu na porady w sprawie wystroju wnętrz zapraszamy z całą rodziną!


* Promocja nie obejmuje kolorów, których nie ma możliwości wybarwienia w pojemności 0,38L. Kolor należy zweryfikować z pracownikiem sklepu Flügger farby.