Zrób wrażenie za pomocą farby tablicowej lub magnetycznej

Są takie farby, które pozwalają łączyć spektakularny efekt z wyjątkową funkcją. Wystarczy pomalować ścianę.

Farba magnetyczna 
Uważasz, że przydałoby się na ścianie miejsce do wieszania „przypominających” karteczek, rysunków dzieci, itp., ale tradycyjna tablica Ci nie odpowiada? Mamy dla Ciebie rozwiązanie: farba magnetyczna.

Farba tablicowa 
Jeśli mali lub duzi domownicy chcą się wykazać większą kreatywnością, możesz namalować tablicę do rysowania bezpośrednio na ścianie. Nie trzeba niczego wieszać, robić otworów w ścianie, ani szukać tablicy o właściwych wymiarach - sam(-a) zdecydujesz o jej wielkości i położeniu.
Możesz też wykazać się kreatywnością w małej skali i np. pomalować przód pojemnika lub naczynia do przechowywania, by można było opisać jego zawartość.
A jeśli tablica Cię znudzi, zawsze możesz ją zamalować.
 
Tavle_maling_kokken

Więcej treści

Porady i wskazówki

Ciemne kolory

Ciemne kolory wyglądają delikatniej na matowych powierzchniach. Jeśli użyjesz matowej ciemnej farby, w pomieszczeniach o dużym „nasileniu ruchu” szybko mogą powstać wyświecone miejsca. Aby uniknąć tego problemu, do wnętrz, w których ściany mogą się wycierać, czyli takich jak korytarz, przedpokój, itp., wybierz farbę o większym połysku. 

Porady i wskazówki

Mokre na mokre

Każdorazowo maluj jedną ścianę, kolejnym pociągnięciem zawsze obejmując część poprzednio pomalowanego fragmentu zanim wyschnie. Nazywamy to metodą „mokre na mokre” albo „na zakładkę”. W ten sposób unikniesz smug na gotowych ścianach.
SpotSpartel2

Sposób wykonania prac

Szpachlowanie punktowe

Znajdź sklep Flügger farby

map