Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
  • ...

Sypialnia inspirowana naturą: kolory ziemi

Każdy z nas wypoczywa inaczej, jednak zdecydowana większość osób preferuje, aby miejsce relaksu było utrzymane w stonowanych kolorach. W sezonie 2024 modne są aranżacje sypialni nawiązujące do piękna przyrody: subtelne barwy łączą się tutaj z naturalnymi dodatkami oraz oczywiście kompozycjami roślinnymi. Tego rodzaju wystrój wnętrza możesz z łatwością stworzyć z wykorzystaniem jednego z sześciu flagowych odcieni, reprezentujących nowy wzornik kolorów farb Flügger.

Myślisz o naturze, mówisz: zieleń  

Tę listę propozycji i inspiracji trudno byłoby zacząć od opcji innej niż barwa zielona! Szczególnie kiedy Interior Color Card 2024 uwzględnia odcień tak spokojny i relaksujący w odbiorze, jak Bora Mint. 

Pomimo skojarzeń z miętą, Bora Mint daleko jest do chłodu: sypialnia, której ściany nim pomalujemy, stanie się przede wszystkim przytulna. Sprawdzi się w aranżacji w stylu japandi, gdzie na pierwszym miejscu stoi funkcjonalność i minimalizm. Pasuje nie tylko do podłóg i mebli wykonanych z nieco ciemniejszego drewna, ale także do materiału, jakim jest bambus. Z jego pomocą możesz zaprojektować sypialnię o prostym designie, w której nie jest potrzebne wiele poza łóżkiem, nocnym stolikiem i szafką, stanowiącymi komplet. Oprócz tego, zieleń Bora Mint sprawi, że do zbudowania skojarzeń z naturą nie będzie potrzebne nic więcej niż jedna roślina wyeksponowana w widocznym miejscu.

Ivory, czyli kameleon wśród kolorów Flügger

Czy do opisania złamanej bieli można użyć nazwy tak kolorowego zwierzęcia? Zdecydowanie tak, jeśli chcemy podkreślić jej uniwersalność. Ciepły, delikatny odcień Ivory z wzornika kolorów Flügger może być wykorzystany w wielu różnorodnych aranżacjach, za każdym razem zyskując nowy charakter. 

We wnętrzu inspirowanym naturą Ivory posłuży jako plastyczna baza, na tle której tym wyraziściej zaprezentują się roślinne kompozycje. Zieleń polecanych do sypialni roślin, takich jak skrzydłokwiat, dracena czy paprotka, wspaniale komponuje się ze złamaną bielą. A co z umeblowaniem? Doskonałym wyborem z całą pewnością będą łóżko i szafka wykonane z ulubionego gatunku drewna, ewentualnie pomalowane na biało. Jeśli zależy Ci na prawdziwie magicznym efekcie, po prostu powieś nad łóżkiem sznur lampek! Ten prosty trick aranżacyjny od razu nada sypialni większej przytulności.

Róż z nowej palety Flügger w aranżacji sypialni 

Nawiązania do piękna przyrody to nie tylko rośliny i zieleń. Czy masz przed oczami ten intensywny, różowy kolor, który niebo przybiera o wschodzie słońca? Taki właśnie jest Flamingo, jeden z nowych kolorów Flügger. 

Inne odcienie wschodu słońca możesz uwzględnić w takich elementach wystroju sypialni jak brzoskwiniowa kapa na łóżko, złote poduszki i pomarańczowo-czerwony dywanik. To dość odważna, nietuzinkowa kompozycja barw, więc warto uzupełnić ją za pomocą pomalowano na biało mebli, które „odciążą” aranżację.

Sypialnia inspirowana naturą ma wiele interpretacji, zarówno tych tradycyjnych jak i bardziej odważnych. Paleta kolorów Flügger daje niezwykle szerokie możliwości aranżacyjne, a wszystkie uwzględnione w niej odcienie wpisują się w trendy dotyczące wystroju wnętrz. Wybierz swój ulubiony!