Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
Produkty najwyższej jakości
Kupisz w sklepach stacjonarnych lub online
Czas realizacji zamówienia: 2-5 dni roboczych
Możliwość dostawy lub odbiór w sklepach Flügger farby
  • ...

Kabric – dekoracyjna farba strukturalna

Przeznaczenie

Kabric to farba dekoracyjna strukturalna, która łączy w sobie wysoką funkcjonalność oraz estetykę wykończenia. Dzięki niej uzyskasz matową przypominającą tkaninę powierzchnię z nieoczywistymi zdobieniami. Produkt świetnie sprawdzi się w salonie czy sypialni oraz we wszystkich pomieszczeniach, w których zależy Ci na oryginalnym zdobieniu ścian.

Farba Kabric jest odznaczona dwoma certyfikatami ekologicznymi: EcoLabel oraz Nordic Swan. Są to oznaczenia, które dają gwarancję, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia oraz środowiska.

Aplikacja

Aplikowanie farby Kabric jest szybkie i łatwe.

Ściana musi być czysta, sucha i przede wszystkim nośna. Na surową powierzchnię użyj gruntu wodnego Flügger Non-drip.

Możesz skorzystać z dwóch sposobów nakładania produktu na ścianę. Pierwszym z nich jest aplikacja farby za pomocą wałka, a następnie rozprowadzenie produktu przy użyciu szpachli. Drugim sposobem jest nałożenie produktu za pomocą wałka i przesuwanie go w dalszy obręb powierzchni za pomocą pędzla. Każdy z tych sposobów daje nieco inny efekt na ścianie, jednak oba rozwiązania pozwolą Ci szybko i łatwo udekorować ścianę. Farbę należy nałożyć na powierzchnię dwukrotnie.

Gdzie kupić?

Produkt dostępny jest w sklepach stacjonarnych Flügger, w których dodatkowo znajdują się wystawki oraz broszury na temat farby Kabric.

Jeśli chcesz przetestować kolory dekoracyjnej farby strukturalnej, możesz skorzystać z próbek kolorów dostępnych w formacie A6, które są wymalowane realną farbą Detale CPH Kabric.

Karty kolorów są dostępne na stronie KoloryFlugger.pl

ZNAJDŹ SKLEP